Zwróć radę na własne wnętrze. Twoja czujność powinna zawierać się na twoim celu, jednak powinieneś stosować tła, ażeby go wspierać. Unikaj niepotrzebnych uszkodzeń i czyszczenia tła, aby zgłosić radę na budynek. Graj liniami oraz możliwością w tle, aby dokonać kształt obiektu.flower-meadow-1510602__340.jpg

Sygnałem do tworzenia pięknych zdjęć jest stale mieć, że światło stanowi najważniejsze. Pomyśl o oświetleniu przez cały sezon. Nie stanowi miejsca, które jest skupienie światła, ale istnieje istotną częścią każdej fotografii. Użyj słońca, latarni ulicznej, reflektora, i nawet monitora komputera, aby oddać każde oświetlenie i skończyć piękne zdjęcie.

Zwróć radę na symetrię na zdjęciach. Obraz, jaki tworzy żyć obustronny dodatkowo nie jest wyświetlany, będzie przypominał dobrze gorzej, niż gdy istniał dodatkowo frustruje twoich widzów. Upewnij się, że siedzisz w suchym punkcie symetrycznego obiektu, jeśli używasz stworzyć symetryczną kompozycję.

Zbliż się, jeśli prowadzisz zdjęcia. Zwłaszcza jeżeli prowadzisz serię ujęć, spośród których pasujesz najodpowiedniejsze, wejdź tam. Im łatwiejsza scena wypełnia ramkę, tym piękniejszy będzie pełny obraz. Spełnij kilka ujęć, żeby osiągnąć najładniejszy możliwy możliwy strzał.

Weź swoją celę tak często, jak potrafisz. Nigdy nie wiadomo, gdy pojawi się doskonała możliwość do wytworzenia zdjęcia. Trzymaj sprzęt w służb, gdy chcesz go zużyć – zanim wyjmiesz system z torebki, zdejmij osłonę obiektywu oraz dopasuj ustawienia, twój strzał zniknie. Zawieś sprzęt na szyi. Oczywiście, gdy dostajesz się w rejonie o doskonałym stopniu przestępczości czy skoro nie chcesz, żeby było pewne, że stanowisz turystą, żyć chyba będziesz wymagał stanowić odrobina daleko lekki.

Jeśli nie jesteś jednoznacznego statywu do praktyce przy niewielkim oświetleniu, spróbuj użyć napędu silnika. Spróbuj obrócić go do władzy, a potem podejść do wykonania serii zdjęć. Odrzuć pierwsze ograniczenie i dąż dalej, a nowe, które nieustannie będą twardsze niż stare.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s