Dobra informacja fotograficzna toż umieć, jak ułożyć dynamiczną kompozycję. Potrafisz więc szczerze zrobić, zwracając poradę na to, w jaki strategia kadrujesz obraz. Jeśli pokazujesz jedynie połowa czyjegoś ciała, zdjęcie będzie daleko aktywne, niż gdybyś po nisku pokazywał wszą osobę.flower-2947858__340.png

Wspaniałą częścią na fotografię jest pojęcie kogoś, zanim go zdejmiesz. Umie wówczas zabrzmieć głupio, natomiast po prostu dyskusja z nieznaną osobą odda ci mnóstwo wiele nowości na temat tego, jak je wziąć. Potrafi stworzyć różnicę pomiędzy mieniem prawdziwej lub wszystkiej fotografii.

Pamiętaj, aby szukać wspaniałych rzeczy. Widać toż żyć znikomy fragment lub ciekawa sytuacja. Dowiedz się, jak wyrażać to, co uderza Cię jako ciekawe lub podstawowe w świecie, który uważasz. Podczas zajęć będziesz w bycie zrozumieć, co stanowi kochanym punktem do twoich zdjęć.

Chodź z zniekształceniem soczewki. Większość zdjęć używa z obiektywów portretowych lub obiektywów zmiennoogniskowych, aby skupić się na budynku, oraz wykorzystywać obiektywów szerokokątnych do zdjęć krajobrazowych również pozostałych. Używając obiektywu do własnego zastosowania niż zamierzony, otrzymasz bardzo ładne zdjęcie. Nie daj, aby stało się wtedy Twoim stylem: dowiedz się, jak możesz wykorzystać oryginalnego obiektywu.

Podczas uprawiania zdjęcia eksperymentuj z nadzieją, wymową i wielkością. Możesz poprawić zwykłe budynki w świetne zdjęcia, poprawiając te wymiary. Zbliż fotografowany punkt do sprzętu, by oczekiwałem na wyraźniejszy, lub wysuń się, aby zerkał na zwyczajny dodatkowo nie na terytorium. Zmieniaj dziedziny oraz kreuj zainteresowanie lub humor na naszych zdjęciach. Ćwicz udoskonalając swoją formę, żeby stwierdzić dane cele w ostatni droga.

Kiedy wybierasz gdzieś nasz sprzęt fotograficzny, zawsze upewnij się, że wydajesz szybki postęp. Celi mogą czasami mieć znacznie młodych kawałków. Nawet gdy nie, przenigdy nie wymagasz być bez ładowarki lub baterii na wszystek wypadek. Upewnij się, że posiadasz wszystko, czego musisz, zwłaszcza jeśli wycofujesz się na wakacje.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s