Nie ufaj na rodzimym aparacie czy edytuj zbyt bardzo. Drogie urządzenie może stworzyć, że jakieś zdjęcie będzie wyglądało dobrze, ale artystyczna jakość utworu nadal chce z Twojej wyobraźni. Możesz spełniać wielkie zdjęcia z trudnego punktu uważania za pomocą wyjątkowo taniego aparatu, o ile stworzysz coś ciekawego.christmas-tree-1856343__340.jpg

Nawet gdyby nie znasz swoich projektów, upewnij się, że przewidują się dobrze. Wybrane jednostki mogą odbierać się zagrożone przez głowę, która uprawia zdjęcie, co czyni, że ​​przewidują się nieswojo. Bądź elegancki, porozmawiaj spośród nimi poprzez chwilę, i następnie poproś o dokonanie zdjęcia. Wyraźnie, że kierunkiem twoich zdjęć jest harmonijne i nieinwazyjne.

Zrób dużo ujęć. Branie z aparatu cyfrowego daje na zrobienie nieskończonej ilości zdjęć za darmo. Im moc zdjęć zrobisz, tym większe są możliwości na oddanie idealnej chwili. Jeśli Twój strzał nie wyszedł tak, kiedy planowałem, spróbuj jeszcze z kolejnymi pomieszczeniami. Nie dowiesz się, skoro nie spróbujesz.

Graj cieniem swojego punktu. Kiedy kształt jest odkrywany na zniekształconej powierzchni, przyjmuje ciekawe kształty. Możesz nawet być niebagatelny cień, który trwanie się tematem twojej fotografii. Rozmieść oświetlenie i wnętrze, by poprawić niepokoje i dobierz kształt, spośród jakim wybierasz robić.

Ogólnie rzecz biorąc, gdy szuka o zdjęcia, musisz zdecydować, czy wolisz, bądź nie chcesz, aby eksponować najwyższe lub braki przedmiotu. Ważna jednak osiągnąć dwa zdjęcia obiektu, z których sam eksponuje oraz przeznaczeń programu takiego jak Photoshop, aby połączyć dwa usunięcia w samo doskonałe zdjęcie.

Usprawnij nasze zdjęcia za pomocą statywu. Nie przeważnie istnieje ostatnie obowiązkowe w przypadku migawek, przecież istnieje nieodzowne w losie stosowania dłuższych terminów otwarcia migawki. Chwiejne ręce mogą zniszczyć zdjęcie, narażając jego rozmycie. Statywy leczą również upewnić się, że Twoje zdjęcie jest doskonałe; skoro istnieje toż rejon, nie chcesz, aby linia szczytu była daleka.

Stwórz zgrabną sylwetkę. Jest wiele form, które ważna wykorzystać do organizowania sylwetek, jednak wielu fotografów stosuje tylko zachodów słońca. Każde miejsce, jakie istnieje wysoko cieplejsze niż obiekt, stworzy sylwetkę. Potrafisz efektywnie stworzyć dramatyczną sylwetkę za usługą zewnętrznej lampy błyskowej lub lekko oświetlonego okna umieszczonego za obiektem. Chodzi a pamiętać, że formy mogą i ujawniać zarys osobie czy ciała, który stanowi średnio wartościowy.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s